Отримання дозволу на імміграцію
Оформлення міграційної визи D
Отримання посвідки на проживання у формі пластикової ID картки
Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей
Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом
Хто приймає рішення щодо видачі постійної посвідки на проживання?
Залежно від категорії іммігранта, рішення щодо видачі посвідки на проживання можуть приймати: Державна міграційна служба, територіальні органи ДМС, територіальні підрозділи ДМС.
У яких випадках можуть відмовити у видачі посвідки на постійне проживання?
Є безліч підстав, за яких іноземцю може бути відмовлено у видачі постійної посвідки на проживання:
Це далеко не повний перелік підстав, які можуть бути застосовані для відмови нерезиденту у видачі постійної посвідки.
Якщо мені відмовили у видачі посвідки, через скільки я можу подати повторну заяву?
У разі отримання відмови, іноземець може подати нову заяву на отримання постійної посвідки на проживання не раніше ніж через один рік з моменту отримання відмови.
На який термін видається постійний дозвіл на проживання?
Посвідка на постійне проживання, отримана до 1 червня 2018 року, не мала обмежень у часі і її не потрібно було переоформлювати. Але, якщо документ оформлений пізніше за зазначену дату, то посвідку необхідно переоформлювати через 10 років.
За скільки часу можна оформити постійну посвідку на проживання в Україні?
Підготовка документів зазвичай займає не більше тижня. Але міграційна служба приймає рішення щодо видачі дозволу на імміграцію протягом 1 року. Після цього потрібно ще до 15 робочих днів на ухвалення рішення вже щодо видачі посвідки. Таким чином, точні терміни оформлення заздалегідь передбачити не можливо, адже багато залежить від того, наскільки швидко державний орган оформить дозвіл на імміграцію.
Іноземці та особи без громадянства можуть отримати посвідку на постійне проживання в Україні. Цей документ не лише дає право проживати на території України, а й наділяє практично всіма тими правами, які мають громадяни. Повний перелік прав при оформленні постійної посвідки:
Основною підставою для отримання посвідки на постійне проживання є дозвіл на імміграцію, який видається Державною міграційною службою. При цьому, право на отримання такого дозволу є не у всіх категорій іноземців та осіб без громадянства.
Процедура оформлення ПМЖ в Україні є досить складною, тому що необхідно відповідати певним вимогам, підготувати та подати пакет документів, правильно все оформити. У разі отримання відмови, наступного разу подати на постійний дозвіл на проживання можна буде не раніше, ніж через один рік з моменту отримання відмови. Щоб уникнути подібної неприємності, а також заощадити свій час та нерви, довірте процедуру оформлення ПМЖ професіоналам. У Києві та Київській області подібну послугу надає фірма Misyurak Law. Наші фахівці мають величезний досвід у питанні отримання ПМП, знають всі нюанси даної процедури, а тому розуміють, як усе зробити в максимально короткі терміни.
Оформити постійну посвідку на проживання в Україні можуть:
При цьому, деякі з представлених категорій осіб мають ліміт на кількість оформлень посвідки на постійне проживання в рік.
Після отримання документа, іноземець повинен протягом 30 днів зареєструватися за місцем проживання. Якщо прописка вже була зроблена при оформленні тимчасової посвідки на проживання, то довідку про реєстрацію потрібно оновити.
Цей список можна доповнити іншими документами. Повний перелік документів озвучить юрист на первинній консультації. Крім того, ми допомагаємо у підготовці документів, їх перекладі, нотаріальному засвідченні (якщо таке потрібно).
Ми надаємо послугу оформлення ПМЖ за адекватною ціною. При цьому, компанія Misyurak Law готова все зробити «під ключ». Це включає: консультацію, аналіз та підготовку пакету документів, подання документів та заяви до міграційної служби, допомога у підтвердженні кваліфікації висококваліфікованого спеціаліста, супровід укладання договору оренди з правом реєстрації місця проживання, тощо. Необхідно розуміти, що, крім оплати послуг наших фахівців, потрібно буде також зробити обов’язкові платежі: оплата державного мита та сервісний збір при оформленні через ДП «Документ». Додатково оплачуються послуги перекладу документів українською мовою та послуги нотаріуса.
Первинна консультація необхідна у всіх випадках. Це необхідно, щоб фахівець міг ознайомитися з конкретним випадком, провести аналіз документів, зорієнтувати клієнта відносно ціни та термінів.
Наші фахівці можуть похвалитися великим досвідом в оформленні посвідки на постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства. Ми знаємо, як швидко і без зайвих бюрократичних зволікань підготувати документи і отримати спочатку дозвіл на імміграцію, а потім і дозвіл на проживання. Юристи Misyurak Law знають усі нюанси подібних справ, а також можливі «підводні камені».