Публікація рішення про видачу ліцензії на офіційному сайті МОЗ із зазначенням найменування компанії, коду суб’єкта господарювання, юридичної та фактичної адрес діяльності
Внесення всієї інформації з п.1 до ліцензійного реєстру на сайті МОЗ
За бажанням ліцензіата, можна отримати електронну або паперовий витяг з ліцензійного реєстру МОЗ (не є офіційною ліцензією)
Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей
Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом
Що вигідніше ТОВ чи ФОП?
Звичайно з позиції малого бізнесу ФОП, як правило вигідніший, оскільки дозволяє надавати практично будь-які найпоширеніші медичні послуги, а його адміністрування не є надмірно складним. В той же час, ФОП обмежений в таких питаннях як проведення хірургічного втручання, видача листків тимчасової непрацездатності та ряді інших питань, на які мають право тільки заклади охорони здоров’я, якими можуть бути тільки юридичні особи, а не ФОП.
В скількох місцях може працювати ФОП, якщо отримає власну ліцензію?
Чи можна поєднувати державну роботу з приватною медичною практикою?
Чи потрібно отримувати акт санітарного обстеження, якщо на певне приміщення вже отриманий акт іншим ліцензіатом, наприклад при оренди в комунального медичного закладу?
Чи може ФОП найняти найманого працівника без наявності в такого ФОП вищої категорії?
Скільки часу оформляється ліцензія на медичну практику?
Законодавчо встановлений строк отримання медліцензії 10 робочих днів, тобто близько 2 тижнів.
Але на практиці розгляд документів триває близько місяця.
На термін отримання впливає також:
• підготовча стадія, протягом якої юристи працюють з клієнтом, консультують його, за домовленістю збирають додаткові документи (чи клієнт це робить сам). Даний етап роботи непрогнозований і може тривати від кількох тижнів до кількох місяців і більше (особливо, якщо клієнт перебуває в процесі перепланувань, ремонту чи будівництва, або самостійно збирає документи);
• складність та масштаб медичного закладу, який хоче відкрити клієнт. В рідкісних випадках, за умови нестандартних запитів клієнта чи великого об’єму інформації, який подається в МОЗ можливі ситуації, коли Міністерство не погоджується з задумом клієнта та відмовляє у видачі ліцензії. В таких випадках потрібно або адаптувати документи клієнта до позиції МОЗ, або додатково аргументувати позицію, що може удвоїти чи навіть утроїти строк отримання ліцензії. Також нерідкісними є ситуації, коли технічні помилки допускаються на стороні Міністерства, що хоча і не є виною клієнта чи юристів, але також потребує переподачі документів.
В скільки мені обійдеться медична ліцензія та що в процесі роблять юристи?
Які документи потрібні для отримання медичної ліцензії?
Українським законодавством регулюється діяльність банків зі збирання та зберігання пуповинної крові, а також клітин та інших біологічних матеріалів людини. Сьогодні це вигідний бізнес, тому дедалі більше підприємців цікавляться питанням отримання ліцензії для банку крові.
Існують певні вимоги та умови, яким має відповідати ліцензіат. Ці вимоги стосуються як обов’язкового пакету документів, так і відповідної матеріально-технічної бази, яка потрібна на ведення такої діяльності.
Щоб отримати ліцензію на відкриття банку пуповинної крові, необхідно виконати декілька обов’язкових умов:
Якщо говорити про технологічні вимоги, їх досить багато. Насамперед банк крові повинен розміщуватись у нежитлових ізольованих приміщеннях, які відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам. Ряд умов стосується кріосховища, оскількивоно є одним із найважливіших елементів банку крові. До цього приміщення висуваються такі вимоги:
Окремий перелік вимог стосується техніки та приладів, які будуть використовуватись у банку крові. Обладнання має бути не просто справним і таким, що пройшло технічне обслуговування, але й повинно відповідати нормам безпеки, мати інструкції з експлуатації, технічні паспорти.
Отримання ліцензії на відкриття банку пуповинної крові, – це досить складна процедура зі своїми нюансами та «підводним камінням». Необхідно розумітися на всіх юридичних аспектах, правильно підготувати документи. Зробити це без допомоги спеціалізованого юриста досить складно. Саме тому слід звернутися за допомогою до компанії Misyurak Law.
Процедура отримання ліцензії ділиться на кілька етапів:
Як правило, процедура займає до 45 календарних днів, не беручи до уваги підготовчий етап. Однак багато залежить від того, чи підготовлено приміщення та чи виконані клієнтом технічні вимоги.
Для отримання ліцензії на роботу банку пуповинної крові та інших біоматеріалів необхідно надати наступний пакет документів:
При зверненні за цією послугою до Misyurak Law, юрист компанії допомагає зі збором документів і самостійно їх подає до МОЗ України, тому присутність клієнта не потрібна.
Одна із причин звернутися до компанії Володимира Місюрака – демократичні ціни на послуги. Ми розуміємо, що відкриття банку крові в Україні і так потребує чимало зусиль та великих грошових вкладень, тому не беремо за послуги великі гроші. Але при цьому роботу виконуємо якісно та допомагаємо клієнту отримати ліцензію у максимально стислий термін. Ціна цієї складної та рідкісної послуги – від 26000 гривень. Але необхідно враховувати, що окремо оплачується послуга одержання акта санітарно-епідеміологічного обстеження приміщення. Вартість такої послуги – від 16 000 грн.
Перший обов’язковий етап при зверненні до Misyurak Law – це консультація. На консультації юрист знайомиться зі справою, дивиться документи і стане зрозумілим обсяг роботи. Наприклад, у деяких випадках потрібно лише допомогти з підготовкою та поданням документів. А в інших ситуаціях може бути потрібна послуга «під ключ», внаслідок чого юрист займатиметься отриманням акту СЕС на приміщення та іншими завданнями.