/01

Ухвалення рішення ГМС або видання указу Президентом (залежно від категорії громадянина)

/02

Видача тимчасового посвідчення (для окремих категорій громадян)

/03

Отримання українського паспорта

від 26000 грн
від 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    FAQ

    Чи можуть отримати українське громадянство особи, які не відповідають основним вимогам для набуття громадянства?

    Є певні правила набуття українського громадянства, однак отримати його можуть і ті особи, які не підпадають під основні вимоги, але при цьому мають змогу отримати громадянство за спрощеною процедурою. До таких категорій осіб належать:

    • Діти, які народилися на території України (при цьому громадянство їх батьків не має значення);
    • Діти громадян України;
    • Недієздатні особи, у яких опікуном є громадяни України;
    • Люди, у яких раніше вже було українське громадянство, і таке інше. 

    Скільки часу займає отримання українського громадянства?

    У середньому, ця процедура триває до 1 року. Багато залежить від швидкості розгляду заяви у Державній міграційній службі. Якщо громадянство оформляється за спрощеною процедурою, то на все йде близько 1 місяця. 

    Які є підстави для відмови в українському громадянстві?

    Є цілий перелік причин, з яких іноземцю чи особі без громадянства може бути відмовлено у отриманні українського громадянства, навіть якщо вони, на перший погляд, відповідають усім вимогам. Такими підставами є:

    • Особа скоїла за кордоном злочин, який в Україні кваліфікується як тяжкий або особливо тяжкий;
    • Особа вчинила злочин проти людства;
    • Особи, засуджені в Україні (до закінчення відбування призначеного покарання). 

    Можуть бути й банальніші підстави, наприклад, неповний пакет документів, відсутність нотаріально завіреного перекладу або неправильно написана заява. Якщо питанням оформлення громадянства займається наша фірма, то щодо останніх пунктів можете не переживати. Крім того, ми наперед намагаємося з’ясувати, чи немає підстав для отримання відмови. 

    Через скільки я можу повторно подати заяву у разі отримання відмови у громадянстві?

    Насамперед, необхідно з’ясувати і по можливості усунути причину, через яку отримано відмову. А вже після цього треба замислюватися над повторним поданням заяви. При цьому повторну заяву можна подати не менш як через 1 рік з моменту отримання відмови.

    Набуття громадянства України

    За наявності передбачених законодавством підстав та умов, будь-яка людина має право на набуття українського громадянства. Ця процедура є вкрай складною та тривалою, адже особа має надати великий пакет документів, а рішення ухвалюється Президентом України. Якщо іноземець прийняв рішення одержати українське громадянство, то йому потрібно бути готовим до проходження непростих юридичних процедур. Крім того, отримати громадянство може не будь-який іноземець, а лише ті, які відповідають декільком обов’язковим вимогам:

    • Особа має дотримуватись Конституції України;
    • Знання українську мову на рівні, встановленому законодавством України;
    • Не мати громадянства іншої країни або відмовитися від нього протягом 2-х років з моменту набуття українського громадянства.;
    • Особа повинна прожити щонайменше 5 років на території України, причому це має бути зроблено на законних підставах (ПНП, ПМП тощо);
    • Потрібно мати дозвіл на імміграцію, що видається Державною міграційною службою;
    • Необхідно мати законний заробіток.

    Слід зазначити, що передбачено випадки прискореного та спрощеного набуття українського громадянства. При цьому, отримати громадянство за спрощеною процедурою можуть особи, які не відповідають вищезазначеним вимогам. 

    Порядок отримання громадянства України

    Навіть маючи всі на те підстави, здобуття українського громадянства може стати непростим завданням. По-перше, існують досить суворі вимоги до документів та їх оформлення. По-друге, є чимало нюансів, про які необхідно знати, в іншому випадку високі ризики витратити багато свого часу і грошей, і в результаті отримати відмову. Щоб не допустити подібних ситуацій, краще одразу довіритися кваліфікованим спеціалістам, які мають великий досвід у подібних питаннях. Такі фахівці працюють у компанії Misyurak Law, яка за роки своєї юридичної практики допомогла багатьом іноземцям отримати громадянство України. 

    Процедуру отримання українського громадянства можна поділити на такі етапи:

    1. Консультація. На даному етапі завдання спеціаліста полягає у тому, щоб з’ясувати, чи є клієнта підстави для набуття українського громадянства. І які можуть виникнути складнощі у процесі його оформлення. 
    2. Аналіз та підготовка документів. Важливо правильно оформити повний пакет документів. 
    3. Подача документів та заяви до Державної міграційної служби за місцем проживання іноземця. 
    4. Отримання українського паспорту. 

    Які потрібні документи?

    Перелік необхідних документів виглядає так:

    • Паспорт;
    • Документ про постійне проживання в Україні чи за кордоном;
    • Три фото 3,5х4,5 сантиметрів;
    • Документ, що підтверджує відсутність іншого громадянства або зобов’язання відмовитися від нього;
    • Документ, який підтверджує, що ви протягом 5 років безперервно мешкаєте в Україні;
    • Копія дозволу на імміграцію, копія української посвідки на проживання;
    • Документ, що підтверджує достатній рівень володіння українською мовою;
    • Квитанція про оплату державного мита;
    • Документ про те, що у вас є постійне та законне джерело заробітку протягом останніх шести місяців;
    • Письмова заява на отримання громадянства. 

    Додатково можуть знадобитися й інші документи, залежно від підстав отримання громадянства. Наприклад, за спрощеною процедурою громадянство можуть отримати особи, які мають інвалідність та перебувають під опікою у громадян України. У такому разі знадобляться документи, що підтверджують інвалідність та опіку. 

    Всі документи, що складені іноземною мовою, мають бути перекладені українською, а переклад має бути нотаріально засвідчений. 

    Спеціалісти Misyurak Law допомагають із підготовкою всіх документів. У тому числі, ми займемося нотаріальним перекладом документів, а також правильно складемо заяву. 

    Вартість послуги

    Ціна послуги залежить від того, якою процедурою буде проходити отримання громадянства: за звичайною або прискореною. У Misyurak Law вартість цієї послуги є цілком адекватною, при цьому ми гарантуємо, що всі наші клієнти отримують високоякісні юридичні послуги.

    Консультація зі спеціалістом Misyurak Law

    Спочатку необхідно записатись на первинну консультацію з нашим фахівцем. Це потрібно, щоб ми повною мірою вивчили ситуацію. Юрист повинен зрозуміти, чи відповідають клієнт вимогам законодавства для набуття громадянства, і чи немає очевидних підстав для відмови у його видачі. Також на консультації фахівець скаже, які потрібно підготувати документи, він зорієнтує стосовно ціни та приблизних термінах. 

    Чому варто звертатися до нашої фірми? 

    Misyurak Law надає широкий спектр юридичних послуг, у тому числі ми маємо величезний досвід у питаннях, пов’язаних із здобуттям українського громадянства. Для наших фахівців – це звична справа. Попри це ми гарантуємо всім клієнтам індивідуальний підхід, адже кожен випадок по-своєму унікальний. Ми знаємо всі «підводні камені» процедури оформлення українського громадянства, тому можемо підготуватися до всіх несподіванок.