/01

Видача висновків державної санепід експертизи на офіційному бланку, який містить інформацію про заявника, препарат, сферу його застосування, термін дії та інші характеристики

від 12000 грн
від 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    FAQ

    Чи можуть відмовити у реєстрації косметики?

    Можуть, причому з різних причин: неповний пакет документів, невідповідність косметики встановленим у країні нормам безпеки, подання документів неуповноваженою особою тощо. Але, якщо ви звертаєтеся за допомогою до Misyurak Law, то ми гарантуємо позитивний результат за умови можливості виправлення зауважень.

    Скільки часу триває процедура реєстрації косметичних засобів?

    Заздалегідь важко сказати, скільки часу займе реєстрація. Якщо документи вже практично готові, то на подання заяви йде лише 1 день. А далі вже багато залежить від того, наскільки швидко проведуть комплексні лабораторні дослідження. Зазвичай на реєстрацію потрібно не менше 30 днів.

    Чи можна самостійно зареєструвати косметику?

    Можна, але для цього потрібно розуміти всі нюанси цієї процедури. На вивчення всіх нюансів, збирання документів та складання технічних умов може піти чимало часу. Тому завжди простіше і швидше звернутися за допомогою до професіоналів з Misyurak Law, які спеціалізуються на подібних питаннях.

    Реєстрація косметики

    Відповідно до українського законодавства, реєстрація косметики в Україні не є обов’язковою процедурою. Такі товари, як парфумерно-косметична продукція, можуть не сертифікуватися, оскільки дана процедура замінена на декларування відповідності. Проте послуга реєстрації косметики власного виробництва та завезеної з-за кордону є дуже популярною послугою. Пов’язано це насамперед із тим, що кінцевий споживач із великою довірою ставиться саме до сертифікованої продукції.

    При реєстрації косметичних засобів можуть виникати певні складнощі, пов’язані насамперед із підготовкою необхідного пакету документів та проходження лабораторних випробувань. Через це процес може суттєво затягуватись. Якщо не хочете розбиратися у всіх нюансах процедури та витрачати свій час, то можете звернутися за допомогою до Misyurak Law. Ми маємо величезний досвід отримання різних ліцензій на території України, в тому числі допомогли вже не одній компанії зареєструвати косметичні засоби. 

    Як проходить реєстрація косметики? 

    В Україні реєстрація косметичних засобів здійснюється шляхом видачі висновків санітарно-гігієнічної експертизи. Такий висновок видається лише після того, як косметика пройде необхідні лабораторні дослідження.

    Весь процес реєстрації можна поділити на кілька етапів:

    1. Консультація у Misyurak Law та підготовка необхідних документів.
    2. Експерти нашої фірми проводять повну експертизу наданих документів.
    3. Після цього ми займаємося оформленням супровідної документації, готуємо та реєструємо ТУ, подаємо документи.
    4. Слідкуємо за проходженням лабораторних досліджень, отримуємо на руки результати санітарно-гігієнічної експертизи, після чого отримуємо затверджений текст інструкції та передаємо його клієнту.

    Для сертифікації обов’язково має бути зазначений склад продукції (має бути вичерпна інформація про сировину, що використовується у виробництві), спосіб застосування засобу, а також запобіжні заходи, яких повинен дотримуватися споживач.

    Як потрібно зібрати документи?

    Для реєстрації в Україні косметики іноземного виробництва знадобляться такі документи:

    • Макет тексту інструкції та маркування продукту українською мовою;
    • Офіційні документи від виробника, що підтверджують якість продукту та його безпеку;
    • Декларація виробника про безпеку продукту, відсутність у ньому ГМО, психотропних, наркотичних, сильнодіючих, допінгових речовин;
    • Письмова заява (готуємо ми);
    • Довіреність на представлення інтересів (складає також наша фірма).

    Для реєстрації косметики вітчизняного виробництва потрібні такі документи:

    • Документ про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
    • Проект інструкції та маркування;
    • Рецептура;
    • Проект технічних умов (за потреби супроводжуємо процес підготовки);
    • Довіреність (складає наша фірма);
    • Заява на реєстрацію (так само складаємо та подаємо ми).

    В обох випадках необхідно додатково підготувати зразки косметичних засобів для проведення мікробіологічних, фізико-хімічних та клінічних випробувань. 

    Ціна послуги

    Одна із причин звернутися до компанії Володимира Місюрака – адекватні ціни на послуги. Ми розуміємо, що реєстрація косметики в Україні потребує чимало зусиль та великих грошових вкладень, тому не беремо за послуги величезні гроші. Але при цьому роботу виконуємо якісно та допомагаємо зареєструвати косметичні засоби у найкоротші терміни. 

    Консультація

    Перший обов’язковий етап при зверненні до Misyurak Law – це консультація. На консультації юрист вивчає ситуацію, дивиться наявні документи та оцінює обсяг робіт. Також на попередній консультації озвучується вартість послуги та приблизні терміни реєстрації. Записатися на консультацію з юристом можна за контактами, представленими на нашому офіційному сайті.

    Переваги замовлення послуги у нас 

    • Гарантуємо результат;
    • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
    • Великий досвід роботи в отриманні різних ліцензій та дозволів, реєстрації продукції;
    • Демократичні ціни;
    • Намагаємося завжди перебувати на зв’язку з клієнтом;
    • Надаємо послугу реєстрації косметики під ключ, тому клієнту взагалі ні про що не потрібно турбуватися.